Zastrzeżenia prawne

Witryna Sądu jest administrowana w celu umożliwienia każdemu uzyskania niezbędnych informacji o działalności Sądu Rejonowego w Grudziądzu. Dokładamy wszelkiej staranności, aby informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. Jednocześnie administrator strony informuje, iż nie ponosi odpowiedzialności za dane zawarte w serwisie. Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom. Za autentyczne uznawane są jedynie teksty opublikowane we właściwych dziennikach urzędowych (polskich lub wspólnot europejskich w przypadku prawa WE).

Dane zawarte na stronach tego serwisu internetowego służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. Sąd Rejonowy w Grudziądzu nie bierze odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, powstałe w wyniku korzystania z niniejszej witryny internetowej.

Sąd Rejonowy w Grudziądzu informuje, iż zawartość serwisu internetowego Sądu jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Sądu Rejonowego w Grudziądzu.

Rejestr zmian dla: Zastrzeżenia prawne

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Grudziądzu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Marcin Rogiewicz
Dokument z dnia:
2011-05-04
Publikacja w dniu:
2011-05-04
Opis zmiany:
b/d